Koziniec | Sery Łomnickie
Cena:  11 PLN
ilość:     x 10 dag *

Koziniec

Ser z grona naszych ekskluzywnych produktów noszących nazwy pochodzące od szczytów znajdujących się w górzystych okolicach naszego gospodarstwa. Koziniec, podobnie jak np. Śmielec, Niedźwiednik, Koziarki, czy Krowiniec (z którym Koziniec tworzy dobrze zgrany duet), to inne sery z tej grupy.

Ser delikatny, o przyjemnym smaku i konsystencji pozwalającej na krojenie w plastry. Nieco podobny do holenderskiej goudy.

* Warunki zakupu: zamówienia serów na wagę realizujemy dla gramatur będących wielokrotnością 10 dag. Minimalna ilość sera, którą można zamówić, to 20 dag (zamówienia mniejsze zostaną zwiększone do 20 dag). Podana kwota jest wartością orientacyjną, gdyż ostateczna gramatura może się nieznacznie różnić. Sery są pakowane próżniowo – zazwyczaj jako jeden kawałek o wadze zbliżonej do wybranej w zamówieniu. W przypadku, gdy dany produkt ma zostać przygotowany w specjalny sposób (np. zapakowany oddzielnie lub przesłany w postaci całego krążka), prosimy o zaznaczenie tego w formularzu zamówienia.
Inne produkty z tej kategorii: