Krowiniec | Sery Łomnickie
Cena:  6.5 PLN
ilość:     x 10 dag *

Krowiniec

Ser, który dołączył do grupy naszych ekskluzywnych produktów noszących nazwy pochodzące od szczytów znajdujących się w górzystych okolicach naszego gospodarstwa. Krowiniec, podobnie jak np. Śmielec, Niedźwiednik, Koziarki, czy Koziniec, to właśnie sery z tego grona.

Ser o delikatnym, choć jednocześnie złożonym smaku, zmieniającym się w trakcie jedzenia. Podobny nieco w stylu do holenderskiej goudy. Łatwy do krojenia w plastry.

* Warunki zakupu: zamówienia serów na wagę realizujemy dla gramatur będących wielokrotnością 10 dag. Minimalna ilość sera, którą można zamówić, to 20 dag (zamówienia mniejsze zostaną zwiększone do 20 dag). Podana kwota jest wartością orientacyjną, gdyż ostateczna gramatura może się nieznacznie różnić. Sery są pakowane próżniowo – zazwyczaj jako jeden kawałek o wadze zbliżonej do wybranej w zamówieniu. W przypadku, gdy dany produkt ma zostać przygotowany w specjalny sposób (np. zapakowany oddzielnie lub przesłany w postaci całego krążka), prosimy o zaznaczenie tego w formularzu zamówienia.
Inne produkty z tej kategorii: