AleCzad 3-mce | Sery Łomnickie
Cena:  6,5 PLN
Chwilowy brak produktu

AleCzad (3-mce)

Młodsza wersja naszej wersji sera cheddar. Wytwarzany jest metodą podpatrzoną w Finlandii, w zaprzyjaźnionej serowarni, która specjalizuje się w takich wyrobach. Niezwykle pracochłonny, szczególnie, gdy wytwarza się go ręcznie. Jednak smak od razu zachwyca wielu smakoszy sera.

Dojrzewa w specjalnych warunkach (bez dostępu powietrza) dlatego też ser ten pozbawiony jest charakterystycznej skórki.

W smaku maślany z lekką nutą ostrości. Jeżeli poszukujecie bardziej pikantnego sera to warto spróbować wersji 6 miesięcznej. Ser ten jest uwielbiany przez dzieci i dorosłych. Idealny na deskę serów ale również jako dodatek do kanapek, tostów, sałatek i wielu innych potraw.

* Warunki zakupu: zamówienia serów na wagę realizujemy dla gramatur będących wielokrotnością 10 dag. Minimalna ilość sera, którą można zamówić, to 20 dag (zamówienia mniejsze zostaną zwiększone do 20 dag). Podana kwota jest wartością orientacyjną, gdyż ostateczna gramatura może się nieznacznie różnić. Sery są pakowane próżniowo – zazwyczaj jako jeden kawałek o wadze zbliżonej do wybranej w zamówieniu. W przypadku, gdy dany produkt ma zostać przygotowany w specjalny sposób (np. zapakowany oddzielnie lub przesłany w postaci całego krążka), prosimy o zaznaczenie tego w formularzu zamówienia.
Inne produkty z tej kategorii: