Niedźwiednik | Sery Łomnickie
Cena:  11 PLN
ilość:     x 10 dag*

Niedźwiednik

Najstarszy i najbardziej charakterny z naszych serów. Dla prawdziwych koneserów. Po sześciu miesiącach dojrzewania jest idealnym towarzyszem do czerwonego wina – nawet takiego, które równie dużo (lub więcej) czasu spędziło w beczce. Dodatek cząbru i czosnku niedźwiedziego nadaje mu wyraźnie ziołowy i głęboki smak, stopniowo rozwijający się na podniebieniu.

Zgodnie z tradycją zarezerwowaną dla naszych najlepszych wyrobów, nazwa ‘Niedźwiednik’ odwołuje się do jednego z karkonoskich szczytów, nawiązując jednak równocześnie do pewnych cech samego sera.

* Warunki zakupu: zamówienia serów na wagę realizujemy dla gramatur będących wielokrotnością 10 dag. Minimalna ilość sera, którą można zamówić, to 20 dag (zamówienia mniejsze zostaną zwiększone do 20 dag). Podana kwota jest wartością orientacyjną, gdyż ostateczna gramatura może się nieznacznie różnić. Sery są pakowane próżniowo – zazwyczaj jako jeden kawałek o wadze zbliżonej do wybranej w zamówieniu. W przypadku, gdy dany produkt ma zostać przygotowany w specjalny sposób (np. zapakowany oddzielnie lub przesłany w postaci całego krążka), prosimy o zaznaczenie tego w formularzu zamówienia.
Inne produkty z tej kategorii: