Skip to content
Icon label

 

SLzKL_logo.podstawowe_RGB_internet_trnslcDziękujemy za zainteresowanie naszą prośbą!

Dobiega końca realizowany przez nas od kilku miesięcy proces rebrandingu produkowanych przez nasze gospodarstwo Serów Łomnickich. Sery Łomnickie z Koziej Łąki (bo taką marką będziemy się od teraz posługiwać) otrzymają zmodyfikowane logo (jego geneza przedstawiona jest poniżej) oraz nowe etykiety. Chcielibyśmy, aby wybór tych ostatnich był wyborem na kilka najbliższych lat i dlatego postanowiliśmy przeprowadzić nieoficjalne konsultacje wśród niewielkiego grona osób, których opinię cenimy i które same doceniają produkty naszej ciężkiej codziennej pracy. Jeśli oglądasz tę stronę, należysz do tych właśnie osób 🙂

Koncepcja naszych nowych etykiet

Ze względu na fakt, iż wymogi formalno-prawne narzucają na producentów obowiązek umieszczania na produkcie całego szeregu szczegółowych informacji, a nasze etykiety często muszą być niezbyt duże (aby mieściły się na mniejszych serach lub buteleczkach z jogurtem), doszliśmy do wniosku, iż – z praktycznego (oraz estetycznego) punktu widzenia – korzystniejsze będzie zastosowanie dwóch etykiet: wizerunkowej (na której znajdą się elementy identyfikacji graficznej oraz najważniejsze informacje o Koziej Łące jako producencie – takie, które pozostają identyczne dla każdego produktu) oraz handlowej (zawierającej informacje o danym produkcie np. waga, masa, skład, czy kod paskowy).

Oto alternatywne wersje etykiet wizerunkowych:

etykiety_propozycje_

 

Jeśli to możliwe, chcielibyśmy poznać Twoją opinię na ich temat. Która lepsza? Co się w nich podoba? Co można by zmienić?… Chodzi nam przede wszystkim o wrażenie i estetykę (a nie formalizmy – te opanujemy sami…) Prosimy o wszelkie uwagi – wszystkie będą dla nas bardzo cenne!

Z góry dziękujemy za każdą sugestię! Nie możemy oczywiście obiecać, że każdą z nich będzie można uwzględnić (bo przecież – ilu oceniających, tyle różnych poprawek i pomysłów), ale wszystkie na pewno pomogą nam dokonać optymalnego wyboru.

Jak powstało nasze nowe logo?

Geneza nowego loga Serów Łomnickich

 

(c) 2010-2024 Serylomnickie.pl   |   wykonanie: bioBRND.pl
Projekt współfinansowany z Unii Europejskiej w ramach EFROW