Ritta pieczona | Sery Łomnickie
Cena:  7,50 PLN
ilość:     x 10 dag*
:

Ritta pieczona z dodatkami

Ser typu ricotta, wytwarzany z serwatki, dzięki czemu jest nie tylko smaczny, ale także bardzo dietetyczny – bogaty w cenne białko koziego mleka oraz pozbawiony tłuszczu.

Aby nieco urozmaicić delikatny smak Ritty, czasami wzbogacamy ją o różne dodatki – np. kozieradkę, czarnuszkę albo suszone pomidory.

Warto też sprawdzić, jak smakuje Ritta wędzona – laureat Festiwalu Serów Farmerskich i Zagrodowych w Lidzbarku Warmińskim w 2013 r.

* Warunki zakupu: zamówienia serów na wagę realizujemy dla gramatur będących wielokrotnością 10 dag. Minimalna ilość sera, którą można zamówić, to 20 dag (zamówienia mniejsze zostaną zwiększone do 20 dag). Podana kwota jest wartością orientacyjną, gdyż ostateczna gramatura może się nieznacznie różnić. Sery są pakowane próżniowo – zazwyczaj jako jeden kawałek o wadze zbliżonej do wybranej w zamówieniu. W przypadku, gdy dany produkt ma zostać przygotowany w specjalny sposób (np. zapakowany oddzielnie lub przesłany w postaci całego krążka), prosimy o zaznaczenie tego w formularzu zamówienia.
Inne produkty z tej kategorii: